Domki Grzybowo

serdecznie zapraszamy nad morze Bałtyckie

Serdecznie zapraszamy do domków holenderskich oraz apartamentu rodzinnego w Grzybowie zlokalizowanych 900 metrów od morza.  


Do dyspozycji naszych gości: 2 domki holenderskie 4-5 osobowe oraz apartament 2-3 osobowy. Domki posiadają łazienki z prysznicem, 2 sypianie, kuchnie oraz salon z kominkiem. Każdy domek oraz apartament wyposażony jest w nowy sprzęt RTV i AGD tj.32 calowy telewizor, duża lodówka, mikrofalówka, czajnik elektryczny, kuchenka oraz pełny zestaw naczyń. 

Posiadamy duży teren zielony z bezpłatnym parkingiem, grillem i placem zabaw dla dzieci /zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownica, trampolina, inne zabawki ogrodowe/. Dla naszych gości oferujemy sprzęt plażowy tj. leżaki oraz parawany, posiadamy również łóżeczko turystyczne dla dzieci. 

 Posesja położona jest 900 m od morza, 400 m od ulicy, w cichym, spokojnym miejscu gwarantującym idealny wypoczynek dla rodzin z dziećmi. W odległości ok. 500 m. znajdują się jadłodajnie, sklep spożywczy, smażalnie ryb oraz kompleks sportowy z placem zabaw – Orlik.

Posesja jest położona w cichym, spokojnym miejscu gwarantującym idealny wypoczynek dla rodzin z dziećmi / i nie tylko /. W odległości 5 min. znajdują się jadłodajnie, sklep spożywczy, smażalnie ryb oraz kompleks sportowy z placem zabaw – Orlik.

Grzybowo posiada szeroką, piaszczysta plażę z łagodnym wejściem do morza. Atrakcją Grzybowa są również ścieżki zdrowia i rowerowe łączące Grzybowo z Kołobrzegiem i Dźwirzynem.